Nová Sezona

Lukáš | 05.09.2016

Ahoj Všem.
Nová Sezona nás nezastihla moc v dobrém složení,evidentně musíme posílit aspon tak o 2 až 3 hráče aby jsme byli schopni se scházet na zápas v dostatečném počtu.
k Zápasu: Už před zápasem jsem věděl že nás nebude mnoho jakoto bývalo v minulých sezonách,bohužel jsme se sešli jen v 5,takže 4+1 taktika jasná!!! Já v bráně,v obraně Hans+Petr S+Kamil ( prý zraněný-ha ha v zápase na to úplně zapoměl a běhal tam a zpět)
Takže: PREŠOV ))) a ve předu Zabiják s Novými kopačkami který jsou snad gooolové Tomáš Z,
Bohužel ani jsme si to pořádně neřekli už se začlo hrát a Zahrada mi sestavu rozházel)))
Soupeř byl lepší a tak po mé chybě šel do vedení,zanedlouho dal i 2 gol (už jsi nepamatuji ani jak) trochu jse to proházelo a Zahrada snížil na 1:2 poločas.kluci si řekli že nebudeme tolik riskovat a že ho tam dáme,a jak řekli tak se stalo-Zahrada-2:2 )))
A pak nastalo úplné Tsunami na obě strany-oni naštvaní že vedli,a my že když jsme to dotáhli takže můžem i vyhrát, a tak nastalo úplné
gooolové šílenství v tom kdo nepromění větší 100% šanci,v tu chvíly
to klidně mohlo skončit 10:10 ))) ale skončilo to 2:2 rozhodčí písknul
radši konec když viděl ty všechny šance))) Za mě říkám bod dobrý.zkusit někoho sehnat a bude to snad o trochu lepší,
Další zápas v Pátek 9.9. v Malešicích v 18:00 tak zatím Čuss Bejci.
Váš hodný klouček Lukáš.

Přidat nový příspěvek