LT 3.kolo: Angmar - TJ Bohemia Chips 1980 2:4 (1:3) *24.7.2012*Pražačka 2

25.07.2012 15:04

Milé překvapení předvedl spojený tým mladých a veteránů. Tým, který rozdrtil Digi Prague 24:1, jsme s přehledem přehráli 4:2. Je pravda, že narozdíl od soupeře nám přišel brankář. Konečně se objevil Petr Čejka, a bylo to znát! Lukáš se mohl přesunout na post útočníka a vzadu nastala větší jistota. Ovšem začátek začal podle zaběhnutých not. To znamená silně vlažně a soupeř vedl. Postupně jsme však nabrali na obrátkách a do poločasu otočili na rozdíl dvou branek. Po poločase se odjevila naše stará bolest. Všichni do útoku a chaos v obraně. Angmar toho využil ke snížení na rozdíl jediné branky. Pak se konečně naše hra zklidnila a Lukáš uklidil na konečných 4:2. Není, ale nad čím jásat. Soupeř hrál bez střídání, a ani naše hra nebyla bez okének. Uvidíme v dalších zápesech, zda je postup reálný. Budeme hrát s posledním, ale pak i s prvním. Branky: 2 Tomáš Rájecký, po jedné Radek a Lukáš.

Hráli z mladých: Tomáš a Lukáš Srbové, Petr Čejka, Honza Šimpach, Tomáš Rájecký a nový hráč Standa ???

veteráni : Venca Křikava, Radek Nezval, Tomáš Hendrych, Míla Janča a Jirka Horák