LT 5.kolo: The Best of Felix - TJ Bohemia Chips 9:2 (3:1) *6.8.2012* Pražačka 3

07.08.2012 17:16

Výborný zápas se v závěru zvrhl v ostudu. Třicet pět minut jsme soupeři byli minimálně vyrovnaným soupeřem. Je pravda, že nám v průběhu první půle utekli na  0:3, ale to jen díky výborné koncovce soupeřových útočníků. Nicméně v závěru si Tomáš Srb ! pěkně přehodil z pravačky na levou a nekompromisně zavěsil. Pak jsme soupeře mleli. Po přestávce jsme v tlaku pokračovali a tuším Radek snižil na rozdíl jediného gólu ! Bohužel se projevila naše stará bolest obrany, kdy si pánové myslí, že si nemusí plnit své povinnosti a po dvou individuálních chybách nám Felix utekl opět o tři branky. Pak už přišla pouze křeč a zoufalstí. A to takové, že se i obloha nad tím rozplakala. Jinak klasika, Lukáš se v první půli opět proměňoval na šíleného Maxe a Venca Křikava tradičně mlel pantem jak kolovrátek. Takže se je v lize na co těšit.