Maverick VET - Old Boys 3:2 (0:2) * 09.09.2012 * Ďáblice

10.09.2012 13:14

Odveta za dva předchozí prohrané zápasy, se mužstu Maverick dokonale podařila. Přitom první poločas tomu naprosto nenasvědčoval. Vedení 2:0 a asi deset tutových šancí z naší strany ukazovalo spíše na naše jasné vítěztví. Bohužel, ale ani dvě další neproměněné tutovky ve druhé půli nás nevarovaly. Soupeř snížil na 1:2 a začalo drama. Po jasné tutovce, kdy Radek netrefil z půl metru prázdnou branku, soupeř z následného protiútoku vyrovnal! A při zoufalé snaze opět strhnout vedení na naší stranu, jsme inkasovali potřetí. Co je platné, že jsme Maverick místy doslova drtili, když jsme naprosto selhali v koncovce a soupeři darovali dva body jak na zlatém podnose. Za vynikající hru chválím všechny, ale za ztracené body nikoho.